پاس قهرمان لیگ برتر فوتسال استان هرمزگان شد

      پس از وقفه ۷۵ روزه که بازیها هفته آخر لیگ برتر فوتسال استان به علت پاره ای از مشکلات که هیئت فوتبال با تیم هدف هرمز داشت سر انجام کمیته انضباطی فوتسال تصمیم گرفت تمام بازیهای این تیم را ۳ بر ۰ به سود حریفان اعلام کند. 

     تیم پاس که از یک هفته به پایان بازیها قهرمانی اش مسجل شده بود با اقتدار و با کسب ۱۸ امتیاز بر سکوی قهرمانی لیگ برتر فوتسال استان هرمزگان در سال ۱۳۸۸ ایستاد. 

     لازم به یاد آوری است تیم پاس امسال برای دومین بار است که در این دوره از مسابقات شرکت نموده است و در سال گذشته آقای علیرضا استادی سرمربی تیم پاس اعلام نمود« من برای تیمم برنامه ای دو ساله دارم و با برنامه ریزیهایی که کرده ام امیدوارم در سال آینده تیم پاس را قهرمان لیگ کنم » و امسال این مربی فهیم و لایق به وعده خود عمل نمود و با شایستگی تیمش را قهرمان استان کرد...

     از نکات دیگر قابل ذکر این است که تیم پاس با ۲۴ گل زده بهترین خط حمله و ۱۳ گل خورده دومین خط دفاعی و دریافت تنها ۲ کارت زرد در طول بازیها تیم اخلاق این دوره انتخاب گردید.  

 اسامی کادر فنی تیم عبارتست از: 

عبدالرضا استادی (سرپرست) - علیرضا استادی (سر مربی) - صدیق صادقیان(مربی) - سعید سعیدی(کمک مربی) - حسام کهن پور(مربی بدنساز) - ماجد زارع پور(پزشکیار) - محمد سعید مبارک پور(تدارکات) 

اسامی بازیکنان تیم نیز به شرح زیر است: 

خالد صادقیان(کاپیتان) - منصور قائدی پور(دروازه بان) - ولید خشنو(دروازه بان) - امیر نوری - مرتضی محمودی - محسن معماری - اسماعیل مولوی - خلیل مولوی - حامد احمدی - محمد هوشمند - عبدالرحیم رحیمی نژاد - پدرام صیادی - محمود منصوری - کمال شکوهی - عماد چالوک - جلال جهانگیری 

 

بازیکنان پاس در حال انجام تمرینات بدنسازی در ساحل دریا

 

 

 

بازیکنان پاس در حال انجام تمرینات بدنسازی