فینال مسابقات فوتبال جام شادروان فرهاد قادری جناح

 البدر قهرمان و سبزپوشان نائب قهرمان مسابقات جناح شدند

     روز چهارشنبه ۱۱/۱/۸۹ دو تیم همشهری پاس و البدر در فینال مسابقات جناح یادواره شادروان فرهاد قادری به مصاف هم رفتند. این دیدار که حواشی زیادی داشت تیم پاس نیز نتوانست از حاشیه دوری کند و از همان جا هم ضربه خورد و تیم البدر توانست از حاشیه ها سود بیشتری ببرد و پیروز میدان شود...

     تا ۱۵ دقیقه اول بازی تیم پاس بازی را در دست گرفته بود اما در همین لحظه زمانی که داور بسیار ضعیف این دیدار یک پنالتی ۱۰۰ درصد اشتباه به ضرر تیم پاس گرفت که منجر به گل شد شیرازه تیم پاس از هم پاشید و تیم البدر نبض بازی را به دست گرفت. 

     در نیمه دوم درگیری در میدان بسیار زیاد بود، داور نیر که کنترل مسابقه را از دست داده بود کارتهای زیادی را به بازیکنان دو تیم نشان داد که لابه لای آنها سه کارت قرمز یکی برای البدر و دوتا برای پاس بود. 

     در پایان تیم البدر توانست ۳ بر ۱ بر سبزپوشان غلبه کند و قهرمان این دوره از مسابقات جناح شود. این پیروزی را به مسئولین ، بازیکنان و هواداران البدر تبریک عرض می نماییم. 

اسامی بازیکنان پاس در این دوره از مسابقات: 

۱ - مراد شرفا ۲ - یعقوب گچی زاده ۳ - نیما فدایی ۴ - محمد ملایی ۵ - حسین بحرانی ۶ - داریوش دشتی ۷ - محمد معمارباشی ۸ - صابر یوسفی زاده ۹ - یوسف ایاز ۱۰ - عبدالوهاب قاسمی نژاد ۱۱ - مجتبی تیموری ۱۲ - سروش شبان آزاد ۱۳ - جابر محمدی ۱۴ - حسام مروت ۱۵ - مهدی نظری ۱۶ مسعود بهروز ۱۷ - احمد ملایی ۱۸ - منصور مبارکی ۱۹ - محمد ابولی زاده فرد ۲۰ - مسلم خاوند ۲۱ - حمید حاجی زاده 

سرمربی : محمدرضا رحمان زاده   مربی : احمد مصلحی   سرپرست : عبدالجلیل جهانگیری