هفته چهارم الی هشتم لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان ۱۳۸۸

     هفته چهارم 

     در هفته چهارم برابر با سه شنبه ۲۱/۷/۸۸ تیم پاس مهمان پاریش بستانو بودکه در این بازی تیم پاس فقط ۲۰ دقیقه از نیمه اول را خوب ظاهر شد و بعد از آن پاریش بود که بر بازی حاکم بود و توانست ۲ گل را به ثمر برساند تیم پاس پس از دریافت گل دوم به خود آمد و تیم میزبان را آماج حمله خود قرار داد اما هر چه زد به در بسته زد و تنها توانست یکی از گلهای خورده را جبران کند و بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پاریش خاتمه یافت و تنها گل پاس را امین نکونام به ثمر رساند. 

     پس از اتمام بازی همه تماشاگران بستانو با سنگ و چوب و کتک مهمان خود را بدرقه کردند. 

     هفته پنجم 

     در هفته پنجم از سری مسابقات لیگ برتر استان هرمزگان جمعه ۲۴/۷/۸۸ تیم پاس میزبان تیم خطیف رودان بودکه در یک بازی خوب ، هر دو تیم به نتیجه صفر بر صفر رضایت دادند. 

     هفته ششم 

     روز سه شنبه۲۸/۷/۸۸تیم پاس مهمان استقلال درگهان بودتیم پاس در بازی نه چندان خوب شکست را پذیرا شد و بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ واگذار نمود تنها گل پاس توسط هاشم شفاهی به ثمر رسید 

     هفته هفتم 

     روز جمعه ۱/۸/۸۸  تیم پاس میزبان میناب طیور بود که در این بازی تیم پاس چیزی برای گفتن نداشت و در یک بازی بی روح و خسته کننده در خانه خود ۴ بار توپ وارد دروازه آنان شد و بدون زدن هیچ گلی وارد رخت کت گردید. 

     هفته هشتم 

     سه شنبه ۵/۸/۸۸ تیم پاس مهمان آلومینیوم امهدی صدر نشین بود. تیم پاس که با شکستهای پیاپی بدون روحیه وارد زمین شده بود چهره کاملا فرسایشی را به خود گرفته و باز هم شکست را در پیش روی خود دید و این بار نیز با دریافت ۴ گل به خانه باز گشت.